Tým Miracle Engineers vznikl ve školním roce 2015/2016 jako pokračovatel tradice F1 ve školách na VOŠ, SPŠ a SOŠ ŘaS Strakonice a nepřímý nástupce týmu ST Racing, který se stal mistrem republiky v roce 2014, a získal tak právo účasti na mistrovství světa, které se konalo ve Spojených arabských emirátech při Velké ceně Abu Dhabi. Zde se v rámci mezinárodního týmu AC Racing umístili na 22. místě z 38 zúčastněných týmů.

2015/2016

Tým Miracle Engineers ve složení Ondřej Vlček (manažer), Miroslav Kotrč (konstruktér) a Petr Motyčka (grafik a výrobní technik) se umístil na 1. místě v republikovém finále soutěže F1 ve školách a díky tomu se mohl účastnit mistrovství světa v Austinu v Texasu. Bohužel se musel vzdát práva na účast z důvodu nedostatku finančních prostředků.

2016/2017

Miracle Engineers obhájili titul mistra republiky v novém složení: Miroslav Kotrč (manažer a konstruktér), Pavel Lojda (konstruktér), Jan Hermoch (výrobní technik) a Viviana Pavlíková (grafik). Získali tak právo účasti na mistrovství světa v Kuala Lumpur v Malajsii.

Mistrovství světa 2017

Díky získání dostatku finančních prostředků se tým mohl zúčastnit světového finále ve složení: Miroslav Kotrč (manažer a konstruktér), Pavel Lojda (konstruktér a výrobní technik) a Viviana Pavlíková (grafik). Na světovém finále se umístil 43. z 51. týmů.

2017/2018

Miracle Engineers se stal jako jediný v historii České republiky trojnásobným mistrem v řadě! Společně s titulem si odvezl pohár za nejlepší konstrukci vozu a pohár za nejrychlejší model. To vše ve složení Pavel Lojda (manažer, konstruktér, výrobní technik), Lukáš Hejhal (výrobní technik), Matouš Vachuška (support member) a Ivana Hlaváčová (grafik).

2018/2019

V ročníku 2019 organizátor nezakoupil licenci, avšak pro týmy připravil alternativu v podobě soutěže Rychlé závodní vozy. V této soutěži jsme zvítězili a stali jsme se čtyřnásobně po sobě mistry! Tým tvořil: Pavel Lojda, Lukáš Hejhal, Matouš Vachuška, Lukáš Marek, Jan Kubaň a Kateřina Kurschová.

2019/2020

Roku 2019 organizátor vytvořil novou soutěž ve které již nejde o formule, nýbrž o dragstery! Tým přijal novou výzvu, a i přes těžkosti pandemického období dokázal dosáhnout cíle a již popáté v řadě ovládnout mistra České republiky! Hvězdné složení tvořil: Jan Kubaň – manažer a grafik, Lukáš Hejhal – zástupce manažera a konstruktér, František Had – výrobní technik, Martin Hřebíček – člen podpůrného týmu.