Tým Miracle Engineers vznikl ve školním roce 2015/2016 jako pokračovatel tradice F1 ve školách na VOŠ, SPŠ a SOŠ ŘaS Strakonice a nepřímý nástupce týmu ST Racing, který se stal mistrem republiky v roce 2014, a získal tak právo účasti na mistrovství světa, které se konalo ve Spojených arabských emirátech při Velké ceně Abu Dhabi. Zde se v rámci mezinárodního týmu AC Racing umístili na 22. místě z 38 zúčastněných týmů.

2015/2016

Tým Miracle Engineers ve složení Ondřej Vlček (manažer), Miroslav Kotrč (konstruktér) a Petr Motyčka (grafik a výrobní technik) se umístil na 1. místě v republikovém finále soutěže F1 ve školách a díky tomu se mohl účastnit mistrovství světa v Austinu v Texasu. Bohužel se musel vzdát práva na účast z důvodu nedostatku finančních prostředků.

2016/2017

Miracle Engineers obhájili titul mistra republiky v novém složení: Miroslav Kotrč (manažer a konstruktér), Pavel Lojda (konstruktér), Jan Hermoch (výrobní technik) a Viviana Pavlíková (grafik). Získali tak právo účasti na mistrovství světa v Kuala Lumpur v Malajsii

Mistrovství světa 2017

Díky získání dostatku finančních prostředků se tým mohl zúčastnit světového finále ve složení: Miroslav Kotrč (manažer a konstruktér), Pavel Lojda (konstruktér a výrobní technik) a Viviana Pavlíková (grafik). Na světovém finále se umístil 43. z 51. týmů.

2017/2018

Miracle Engineers se stal jako jediný v historii České republiky trojnásobným mistrem v řadě! Společně s titulem si odvezl pohár za nejlepší konstrukci vozu a pohár za nejrychlejší model. To vše ve složení Pavel Lojda (manažer, konstruktér, výrobní technik), Lukáš Hejhal (výrobní technik), Matouš Vachuška (support member) a Ivana Hlaváčová (grafik).

2018/2019

V letoším ročníku organizátor nezakoupil licenci, avšak pro týmy připravil alternativu v podobě soutěže Rychlé závodní vozy. V této soutěži jsme zvítězili a stali jsme se čtyřnásobně po sobě mistry! Tým se skládal z Pavla Lojdy, Lukáše Hejhala, Matouše Vachušky, Lukáše Marka, Jana Kubaňe a Kateřiny Kurschové.