Rádi bychom vám představili nástupnický studentský tým VOŠ, SPŠ a SOŠ Strakonice Miracle Engineers, který chce navázat na tradici ST Racing a je zapojen do celosvětové vzdělávací soutěže Formule 1 ve školách.

Tým Miracle Engineers vznikl na strakonické VOŠ, SPŠ a SOŠ ve školním roce 2015/16, kdy navázal na tradici strakonických týmů v soutěži Formule 1 ve školách. Snažíme se pokračovat ve šlépějích týmu ST Racing, který měl v předešlých letech výborné výsledky, vyhrál mistrovství České republiky a zúčastnil se mistroství světa v Abu Dhabi jako součást mezinárodního týmu AC Racing.

 

Složení týmu

 

ondra-300x257

Ondřej Vlček – manažer

Jako týmový manažer má na práci koordinaci a rozdělování úkolů mezi ostatní členy týmu. Je zodpovědný za projektový management, hlídá důležité termíny časového plánu.

 

 

 

 

mira-300x257

Miroslav Kotrč – konstruktér

Jeho úkolem jakožto konstruktéra je vytvořit závodní vůz splňující všechna technická pravidla s využitím 3D CAD softwaru.

 

 

 

 

petr-300x257

Petr Motyčka – výrobní technik a grafik

Rozhoduje o vyrobitelnosti navrhovaného modelu a vytváří pomocí CAM systému NC kód pro frézování našich formulí. Dále se stará o grafický design týmu a je správcem týmového webu.